Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data01/virt37928/domeenid/www.kehameelekool.ee/soulbodyfusion/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
KKK – Soul Body Fusion® Eesti

ehk korduma kippuvad küsimused:

  • Kust saab raamatut “KEHA JA HING KUI TERVIK – tervendav ja avardav ühendus Soul Body Fusion” lugeda ja/või osta?

Praeguse seisuga on raamat läbi müüdud ja seda saab laenutada raamatukogust, oma tuttava käest või tellida tüki alusel SBF õpetaja Mari kodulehe vaimustav.ee kontakti kaudu info[ät]vaimustav.ee või telefonil 58 161 279.

  •  Kes on Ashtatara?

Ashtatara on legendaarne Atlantise kuninganna, äärmiselt kõrgelt arenenud jumalik olend. Tema abikaasa, veeuputuseelne maailmade looja – Maa Isand ja Kaitsja, Asuara Sidha, jumalasarnane maaväline olend –, on teistes kultuurides tuntud ka kui Ra, Rama, Poseidon. Legendi järgi pandi Ashtatara pärast Maa Isa ja Kaitsja reetmist ja tapmist Atlantise sõjas unenäotaolisse seisundisse ja peideti maa-alusesse kambrisse. Kamber suleti kaitsva kilbi ehk spirituaalse loitsuga, kuni ta kuuleb inimkonna kutset ärgata. Vaata ka tema kanaldusi.

  • Kes on MARK?

MARK on valgusolend, kosmiline vaimne teejuht, kelle soovitusel lisandus hinge ja keha ühendamise protsessile kaubamärk ja sellest sai Soul Body Fusion®. Vaata ka tema kanaldusi.

MARKi ja Jonette Crowley vastuseid erinevatele küsimustele loe MIS ON SOUL BODY FUSION? alt.

  • Kes on Deborah?

Deborah on vägev Vana Testamendi Kohtunike-raamatus kirjeldatud prohvet, kes toob kohale aktivatsioonid, mis iganes on igaühe jaoks vajalikud. Vaata ka tema kanaldusi.