Kursused

SBF õpetajaid koolitab meetodi looja Jonette Crowley paar korda aastas maailma eri paigus. Nende koolituste kohta loe lähemalt www.soulbodyfusion.com.

SBF praktikuid koolitavad SBF õpetajad üle maailma. Õpetajate leht Eestis on www.soulbodyfusioneestis-et.blogspot.com. Elevuse tekitamiseks kutsume meiegi õpetajaid lisaks välisriikidest. Vt toimuvate kursuste kohta allpool.

Traditsioon “ükski prohvet pole kuulus omal maal” näib jätkuvat – Jonette Crowley poolt koolitatud SBF õpetajaid on Euroopas kokku hetkel rohkem kui 75, tema koduriigis USAs vaid 5!!!
SBF puhul saab iseenda õpetaja ja praktiku rollis olla igaüks: vaata videot, loe raamatut – proovi ja katseta! Reegleid ei ole, nagu õpetab Jonette. Inimeste elu muutub järjest multidimensioonilisemaks, mida iganes see kellegi jaoks siis tähendab. Inimesed on ja jäävad erinevateks, kuid üks on kindel – kui vaim/hing kehas, on elu lihtsam ja ilusam! 🙂

TOIMUVAD KURSUSED

Tanya_v
Tanya Gutova (Harikirtan Kaur)
Sertifitseeritud SBF õpetaja Tanya Gutova (hingenimega Harikirtan Kaur, tõlkes Jumala laul või laul Jumalale) on pärit Moskvast. Eestiga on teda varem sidunud KehaMeeleKooli korraldatud Auramediaatorite kursusel osalemine ja sellest tekkinud sõpruskond.
Lisaks SBF ning auratransformatsioonide läbiviimisele teeb Tanya regressiooniteraapiat (Regression Therapy / TimeLine Healing), valguseteraapiat (Universal White Time Healing) ja omaloodud spirituaalset tehnikat nimega rekalibratsioon (Recalibration).

Kursused
Tanya on avatud meelega ja uuele aldis maailmarändur. Tema ellu kuuluvad nii tants kui laul, aga ka innovaatilised õpetused. Nii olemegi koos Tanyaga valmis läbi viima SBF praktikute litsentsi online-kursusi, et anda kogemust mitmekihiliste energiate kaug-juhtimisest ning võimalust mõista keha ja hinge ühinemist laiemalt.
Kursused toimuvad füüsilise asukohaga Tartus inglise või vene keeles, vajadusel tõlkega. Huvi korral võta ühendust meie SBF tiimiga KONTAKTI lehel!

Individuaaltundide ja -kursuse tegemiseks kontakteeru otse Tanyaga:
Facebook: Harikirtan Kaur
Skype: Harikirtan